• Portal Kaznodziejski
  Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Charyzmat i duchowość
  Pomoc Ukrainie
 • Menu

  Styczniowy dzień modlitwy o beatyfikację o. Bernarda

  W poniedziałek, 10 stycznia 2022 r., w kościołach i wspólnotach redemptorystów po raz pierwszy w tym roku przeżywamy dzień modlitw o beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego o. Bernarda Łubieńskiego.

  Udostępniamy materiał liturgiczny z dostosowanym wprowadzeniem i modlitwą wiernych. Zapraszamy wszystkich do modlitwy o cud za wstawienictwem o. Bernarda i dar jego beatyfikacji.

  Niech nasz Czcigodny Sługa Boży wyprasza nam potrzebne łaski u Jezusa!

  WIĘCEJ: O. Bernard Łubieński od dziś Czcigodnym Sługą Bożym!

  WIĘCEJ: Czcigodny Sługa Boży Bernard Łubieński CSsR – misjonarz, który wzbudzał nadzieję [VIDEO]

  o. Sylwester Cabała CSsR, Bardo

  Świadectwa o łaskach otrzymanych za przyczyną o. Bernarda prosimy zgłaszać do Wicepostulatora sprawy beatyfikacji na adres:

  o. Sławomir Pawłowicz, ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów

  e-mail:o.bernard@cssr.pl

  Pod ten adres można też zwracać się z prośbą o potrzebne informacje, obrazki z modlitwą o uproszenie łask oraz biuletyn „Apostoł Polski”.

  * * *

  MODLITWA O UPROSZENIE ŁASK ZA PRZYCZYNĄ SŁUGI BOŻEGO O. BERNARDA ŁUBIEŃSKIEGO ORAZ O JEGO BEATYFIKACJĘ

  Boże, który Sługę Twego, Bernarda, obdarzyłeś apostolskim zapałem i mocą ducha w niesieniu krzyża, spraw prosimy, aby ten, który dla prowadzenia ludzi do Królestwa Prawdy i Miłości oddał całe swoje życie, doznawał czci świętych wśród wiernych Twojego Kościoła i był naszym orędownikiem u Ciebie. Udziel nam za jego przyczyną łaski …, której obecnie szczególnie potrzebujemy. Prosimy Cię o to przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

  Udostępnij