• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Śluby zakonne w naszej prowincji 2019 [ZAPROSZENIE]

  Już wkrótce nasi najmłodsi Współbracia złożą swoje pierwsze i wieczyste śluby zakonne. 15 sierpnia 2019 r. trzech alumnów złoży w Tuchowie o godz. 12.00 śluby wieczyste, a czterech nowicjuszy złoży w Lubaszowej o godz. 9.00 po raz pierwszy profesję zakonną.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach i modlitwy za nich, szczególnie teraz, gdy w czasie ścisłych rekolekcji, przygotowują się do oddania swego życia misji Najświętszego Odkupiciela.

  W Międzyprowincjalnym Nowicjacie Lubaszowa-Podoliniec 2018/19 było jeszcze trzech nowicjuszy z Prowincji Bratysława-Praga, którzy złożą swoje pierwsze śluby tego samego dnia w Przybramie k. Pragi o godz. 17.00.  Ich także polecamy w modlitwie.

  W przedzień tych wydarzeń, 14 sierpnia 2019 r. na nieszporach o godz 17.00 w Lubaszowej nastąpi uroczyste rozpoczęcie nowicjatu 2019/2020, w którym weźmie udział 7 naszych postulantów. Nastąpi także objęcie urzędu magistra nowicjatu przez o. Łukasza Listopada CSsR, a jego socjuszem zostanie o. Stanisław Janiga CSsR.

  Oto imiona i nazwiska składających śluby wieczyste:

  Dariusz Dudek z Szerzyn (diec. tarnowska)

  Maksim Labkou z Porzecza (diec. grodzieńska)

  Paweł Orzeł z Męciny (diec. tarnowska)

  inf. wł.

  WIĘCEJ: Jak zostać redemptorystą?

  WIĘCEJ: Wyższe Seminarium Duchowne Redemptorystów w Tuchowie

  Udostępnij