• Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Odliczanie rozpoczęte – ferie z redemptorystami 2020!

  Ponieważ znamy już terminy i miejsca zimowych spotkań z redemptorystami, rozpoczynamy odliczanie do ferii!!! Drogi młody przyjacielu, serdecznie zapraszamy cię na „FERIE Z REDEMPTORYSTAMI” do Lubaszowej lub do Barda.

  Jak zawsze terminy są tak dostosowane, by każdy, bez względu na to, do jakiego województwa należy i w jakim terminie będzie miał ferie, mógł do nas przyjechać. Zaplanuj sobie dobrze czas ferii i znajdź te pięć dni, by spędzić je w świetnej atmosferze, wśród rówieśników i przede wszystkim z Panem Bogiem – zadzwoń, napisz i przyjedź do nas!

  Możesz zabrać ze sobą kogoś ze znajomych (w ekipie zawsze raźniej). Podczas tych ferii, jak zawsze u redemptorystów, czeka Cię wiele ciekawostek: spotkania z interesującymi gośćmi (misjonarzami), wyprawy w mniejsze i „większe” góry, konferencje i spotkania, podczas których możesz umocnić swoją wiarę, codzienna Eucharystia, dobry film i wiele czasu wolnego dla siebie i kolegów. Serdecznie ZAPRASZAMY!

  Naprawdę warto, bo jak to pisał po rekolekcjach jeden z uczestników: Czas spędzony u redemptorystów nigdy nie jest czasem straconym i warto zaryzykować i przyjechać…

  Więcej informacji o miejscach, gdzie organizowane są rekolekcje i o tym, u kogo się zapisać, znajdziesz TUTAJ.

  „Ferie z redemptorystami” są w pełni darmowe, potrzeba tylko dojechać do wybranego miejsca. Jeśli ktoś może, to na koniec rekolekcji będzie sposobność, by złożyć za pobyt dowolną ofiarę. Do zobaczenia! 🙂

  Informacje i zgłoszenia: o. Szczepan Hebda CSsR, tel. 606 653 128,  szczepancssr@gmail.com

   

   

   

  Udostępnij