• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  O. Grzegorz Ruszaj dyrektorem Biura Komunikacji Zgromadzenia Redemptorystów

  Polski redemptorysta, o. Grzegorz Ruszaj, został mianowany dyrektorem Biura Komunikacji przy Zarządzie Generalnym Zgromadzenia w Rzymie. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów! Dziękujemy również za wieloletnią pracę przy stronie redemptor.pl i na polu komunikacji w naszej prowincji.

  Biuro Komunikacji Zgromadzenia Redemptorystów istnieje w obecnej formie od 2013 r. i zajmuje się szeroko pojętym wspieraniem misji Zgromadzenia – tj. głoszenia Ewangelii – przez współczesne media, animacją tego typu działalności wsród Współbraci i Świeckich Współpracowników oraz informowaniem o życiu i działalności redemptorystów. Od września 2019 r. urząd dyrektora Biura obejmie o. Grzegorz Ruszaj, dotychczasowy sekretarz Prowincji Warszawskiej Redemptorystów.

  O. Grzegorz Ruszaj urodził się w 1972 r., w 1994 r. złożył profesję zakonną w Zgromadzeniu Redemptorystów, a w r. 2000 przyjął święcenia kapłańskie. Studiował edukację medialną na wydziale teologii Katolickiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Lublinie.

  WIĘCEJ: Strona główna Zgromadzenia cssr.news

  Udostępnij