• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Krakowscy redemptoryści – mimo drzwi zamkniętych

  Kościół krakowskich redemptorystów w niedzielę, 15 marca 2020 r. podobnie jak wszystkie kościoły w Polsce świecił pustkami. Współbracia podejmują wyzwanie i oferują za pośrednictwem internetu rekolekcje wielkopostne…

  Misjonarze powrócili z odwołanych prac rekolekcyjnych. Nie wpadliśmy jednak w postawę narzekania czy frustracji, ale skoro ludzie ze względów bezpieczeństwa nie przyszli do kościoła… to my postanowiliśmy, że wyjedziemy do nich ze słowem.
  Zapraszamy do facebookowego wydarzenia: KRAKOWSCY REDEMPTORYŚCI NA WIELKI POST oraz na YouTube (Redemptoryści Kraków). Każdego dnia na facebookowej stronie Redemptoryści Kraków (fb/krakowcssr) transmitowana jest w dni powszednie o godzinie 08:00 Eucharystia z homilią, a w niedzielę o godzinie 12:00.
  Wieczorem o godzinie 18:00 na YouTube głoszone są rekolekcje – aż do ustania w naszym kraju pandemii koronawirusa. Pierwszą serię poświęconą Eucharystii wygłosił dyrektor misji i rekolekcji w naszym domu – o. Jacek Dubel CSsR. Przed nami jeszcze rekolekcje poświęcone min. tematowi liturgii, sumienia oraz św. Klemensa.
  Ponadto duszpasterstwo akademickie „Na Górce” na swojej stronie facebookowej (fb/DAnagorce) transmituje modlitwę różańcową – w dni powszednie o godzinie 20.30, a w niedzielę o godzinie 19:40. W niedzielę transmitowana jest również Akademicka Msza Święta o godzinie 20:00.
  Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy i zasłuchania w Słowo.
  o. Marek Krzyżkowski CSsR, Kraków

  Udostępnij