• Śpiewnik Redemptorystów
    Rok Świętego Gerarda Majelli
    Portal Kaznodziejski
    Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
  • Menu

    Jubileusze życia zakonnego i kapłaństwa polskich redemptorystów w 2019 r.

    W Roku Pańskim 2019 wielu naszych Współbraci obchodzi jubileusze życia zakonnego i kapłańskiego. Wspominanie tych ważnych rocznic będzie dla nas wszystkich okazją, aby wraz z Jubilatami ucieszyć się otrzymanym od Boga powołaniem i dziękować za owocną posługę. Składamy im serdeczne życzenia mocnej wiary w Chrystusa Odkupiciela, zdrowia i potrzebnych sił, a życzeniom towarzyszy nasza modlitwa.

    70-lecie ślubów zakonnych:

    O. Zbigniew Kotliński – 2 sierpnia 1949 r.

    60-lecie ślubów zakonnych:

    Br. Władysław Drozd – 2 lutego 1959 r.

    O. Stanisław Ostrowski – 15 sierpnia 1959 r.

    O. Franciszek Micek – 15 sierpnia 1959 r. (Wiceprowincja Bahia)

    50-lecie ślubów zakonnych:

    Br. Patryk Józef Zygarlicki  – 2 lutego 1969 r.

    O. Andrzej Jabłoński – 15 sierpnia 1969 r.

    O. Stanisław Madeja – 15 sierpnia 1969 r.

    O. Edward Nocuń – 15 sierpnia 1969 r.

    O. Ryszard Poręba – 15 sierpnia 1969 r.

    O. Jan Steliga – 15 sierpnia 1969 r.

    25-lecie ślubów zakonnych:

    O. Janusz Dyrek – 15 sierpnia 1994 r.

    O. Wojciech Idziak – 15 sierpnia 1994 r.

    O. Dariusz Pabiś – 15 sierpnia 1994 r.

    O. Wojciech Pawlicki – 15 sierpnia 1994 r.

    O. Grzegorz Ruszaj – 15 sierpnia 1994 r.

    O. Maciej Słaby – 16 lutego 1994 r. (Wiceprowincja Resistencia)

    60-lecie święceń kapłańskich:

    O. Antoni Stańczyk – 7 czerwca 1959 r.

    50-lecie święceń kapłańskich:

    O. Waldemar Gawłowski – 10 sierpnia 1969 r.

    O. Eugeniusz Karpiel – 10 sierpnia 1969 r.

    O. Roman Michalec Roman – 10 sierpnia 1969 r.

    O. Waldemar Michalski  – 10 sierpnia 1969 r.

    25-lecie święceń kapłańskich:

    O. Bogusław Augustowski – 29 maja 1994 r.

    O. Mieczysław Babraj – 29 maja 1994 r.

    O. Sylwester Cabała – 29 maja 1994 r.

    O. Tomasz Jarosz – 29 maja 1994 r.

    O. Piotr Kurcius – 29 maja 1994 r.

    O. Grzegorz Lachowicz – 29 maja 1994 r.

    O. Jarosław Liebersbach – 29 maja 1994 r.

    O. Grzegorz Moj – 29 maja 1994 r.

    O. Dariusz Paszyński – 29 maja 1994 r.

    O. Waldemar Słota – 29 maja 1994 r.

    Udostępnij