• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Grodno: po dwuletniej przerwie wróciły „Wakacje z Bogiem”

  Po dwuletniej przerwie w parafii  Najświętszego Odkupiciela w Grodnie na Białorusi  odbyły się „Wakacje z Bogiem” dla dzieci. W dniach 22-26 sierpnia 2022 r. wzięło w nich udziął ok. 250 uczestników chętnie, spędzając czas na wspólnej modlitwie i zabawie.

  Każdy dzień rozpoczynał się od wspólnej modlitwy i katechezy. Tematem przewodnim była świętość, na przykładzie św. Stanisława Kostki. W południe gromadziliśmy się na Mszy św., po której odbywała się praca w grupach. Dzieci bardzo się cieszyły ze wspólnych zabaw, tańców, kanapek i bułeczek.

  Opiekę nad dziećmi sprawowało ok. 40 animatorów. Wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie tego Bożego dzieła oraz wszystkim ofiarodawcom – wielkie „Bóg zapłać”!

  o. Maksym Łabkow CSsR, Grodno

  WIĘCEJ: Grodno: ziarno wydaje plon, a Ewangelia jest niesiona dalej

  WIĘCEJ: Białoruś: wakacje z Bogiem w Nowogródku

  * * *

  Parafia Najświętszego Odkupiciela w Grodnie na Białorusi jest największą parafią katolicką na terenach byłego ZSRR. Cieszymy się wspólnie piękną pracą białoruskich redemptorystów i przypominamy o potrzebie modlitwy za Kościół katolicki oraz za redemptorystów i ich współpracowników na Białorusi, Ukrainie, w Rosji i Kazachstanie.

   

  Udostępnij