• Śpiewnik Redemptorystów
  Rok Świętego Gerarda Majelli
  Portal Kaznodziejski
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Zarażać miłością bez granic [ZAPROSZENIE]

  Przekazywanie wiary przez zarażanie miłością bez granic to istota misji Kościoła… – słowa te kieruje do nas Ojciec Święty Franciszek w swoim orędziu na Światowy Dzień Misyjny. Każdy chrześcijanin to misjonarz – tam gdzie żyje, pracuje, uczy się, prowadzi życie towarzyskie, odpoczywa – tam powinien świadczyć całym sobą o tym, że Jezus Chrystus jest prawdziwie Bogiem miłującym ludzi. Niektórzy zostali również powołani do bycia misjonarzami w miejscach poza swoim środowiskiem. Takimi są członkowie Zespołu Misyjnego WSCHÓD – grupy apostolskiej gromadzącej osoby, które odważnie i z oddaniem poświęcają swój czas i siły na ewangelizowanie krajów Europy Wschodniej.

  Zapraszamy na kolejny zjazd formacyjny naszego Zespołu. Będzie to czas podsumowania i skupienia się nad naszym tegorocznym działaniem. Wspólnie będziemy się modlić, pracować oraz integrować się, aby jeszcze lepiej służyć tym, do których posyła nas Chrystus.

  Zjazd, który odbędzie się w Domu Rekolekcyjnym Redemptorystów w Lubaszowej (Góra Tabor), potrwa od 19 do 21 października. Zgłoszenia na adres email: zespol.wschod@gmail.com do 14 października.

  WIĘCEJ: 600 osób wzięło udział w rekolekcjach letnich ZM „Wschód” 2018

  WIĘCEJ: zmwschod.redemptor.pl

  Udostępnij