• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  WSKSiM: nowe specjalności

  Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu otwiera od nowego roku akademickiego nowe specjalności: dziennikarstwo kulturowe, cyberkultura i organizacja i zarządzanie w służbie zdrowia. Zachęcamy do studiowania!

  Dziennikarstwo kulturowe to nowa specjalność na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna (studia I stopnia), zaś na tym samy kierunku, ale na studiach II stopnia oferowana jest cyberkultura. Na studiach podyplomowych WSKSiM kształcić będzie także w zakresie organizacji i zarządzania w służbie zdrowia.

  Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu to renomowana uczelnia, która oferuje atrakcyjne kierunki studiów: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, politologia, informatyka (inżynierska) oraz informatyka medialna. W ramach tych kierunków studenci mają do wyboru interesujące specjalności, przygotowujące do różnych segmentów rynku pracy. O wiedzę dba wybitna kadra profesorska i wielu ekspertów.

  Wszystkie prowadzone kierunki posiadają pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej, a dziennikarstwo i komunikacja społeczna jako jedyny praktyczny kierunek w Polsce ocenę wyróżniającą.

  Od 2019 roku WSKSiM uzyskała też zgodę Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie studiów licencjackich na kierunku pielęgniarstwo.

  red.; fot. wsksim.edu.pl

  Udostępnij