• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  WSKSiM: nabór na V edycję prestiżowych studiów podyplomowych MBA

   

  Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu prowadzi nabór na V edycję prestiżowych studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA)Rekrutacja potrwa do 15 lutego 2021 roku. Kierunek jest skierowany szczególnie do osób pracujących lub przygotowujących się do objęcia stanowisk kierowniczych.

  W ramach zajęć studenci zdobywają wiedzę z zakresu zarządzania, finansów i prawa. Zajęcia prowadzą wykładowcy z kraju i z innych państw świata.

  Wśród absolwentów IV edycji studiów [Master of Business Administration] jest Grzegorz Gałczyński, manager w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Absolwent powiedział, że zdobytą wiedzę będzie mógł wykorzystać w pracy zawodowej.

  – Studia MBA dają przekrojową wiedzę na temat tego, jak zarządzać firmą, w jaki sposób dobierać kadry, w jaki sposób prowadzić projekty. Usystematyzują wiedzę, którą już nabywamy w ramach obowiązków w pracy. Natomiast dają też bardzo dużo nowych idei. Dzięki temu możemy być lepszymi managerami i przede wszystkim to było celem, żeby tutaj przyjść. Myślę, że studia zdecydowanie polepszą moją jakość jako managera, zdecydowanie będę lepiej zarządzał i rozumiał procesy, które zachodzą w firmie. Myślę, że przełoży się to na lepsze efekty zarówno moje osobiste, jak i instytucji, w której pracuję – powiedział Grzegorz Gałczyński.    

  [Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej] oferuje też studia podyplomowe na innych kierunkach m.in. na [Dziedzictwo myśli Jana Pawła II] i [Mediacje i negocjacje].

  Toruńska uczelnia kształci także młodzież na studiach licencjackich i magisterskich.

  za: RIRM

  Udostępnij