• Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
    Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
    Portal Kaznodziejski
    Peregrynacja relikwii św. Gerarda
  • Menu

    Studia Redemptorystowskie – nowy numer 14/2016

    Ukazał się 14 numer naszego rocznika naukowego Studia Redemptorystowskie. W numerze znajduje się ponad 30 artykułów naukowych w różnych językach.

    pobrane-1

    Rocznik Studia Redemptorystowskie wydawany jest od 2003 roku. Każdy numer jest podzielony na cztery części: filozoficzną, teologiczną, prawną oraz historyczną. W roku 2015, z racji dużego zainteresowania, pojawił się piąty dział: varia.

    W naszym Roczniku publikują zarówno redemptoryści, księża z innych zgromadzeń zakonnych, księża diecezjalni, jak i osoby świeckie. Wydanych już czternaście numerów pisma pokazuje wyraźnie, że rocznik nasz wpisał się na stałe w rozwój intelektualnej myśli polskiego Kościoła.

    W ostatniej punktacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pismo uzyskało 9 punktów. Jest ono indeksowane w międzynarodowych bazach czasopism naukowych: Index Copernicus, BazHum, CEEOL, CEJSH, Erih Plus, a także umieszczone na serwerze CiteFactor.org oraz na platformie Polska Bibliografia Naukowa.

    WIĘCEJ: studia.redemptorysci.eu

    Czasopismo zostało wydrukowane przez: Poligrafię Redemptorystów w Tuchowie

    o. dr hab. Mirosław Pawliszyn CSsR – redaktor naczelny, Warszawa

    Spis treści nr 14/2016

     

    okladka_2016

    Udostępnij