• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  #staramsiędlaCiebie – podziękowania dla służb

  Studenci z Duszpasterstwa Akademickiego Redemptorystów w Toruniu postanowili podziękować wszystkim służbom, każdej osobie, która teraz poświęca się w walce z koronawirusem. Z tej okazji nakręcili krótki film, w którym dziękują wszystkim zaangażowanym w walkę.

  Dlaczego taka akcja?

  Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim ludziom o wielkich sercach, w szczególności służbom medycznym i mundurowym, którzy każdego dnia poświęcają swój czas, zdrowie i siły dla nas i walkę z pandemią koronawirusa. Czujemy się bezradni w tej sytuacji, nie jesteśmy w stanie pomóc fizycznie, więc narodziło się w nas pragnienie pomocy duchowej.

  Właśnie dlatego powstał ten film. Jest to podziękowanie od Duszpasterstwa Akademickiego Redemptorystów dla każdego, kto znajduje się teraz na pierwszej linii frontu. Pragniemy okazać Wam wsparcie, pokazać, że jesteśmy z Wami, że doceniamy Waszą pracę, pamiętamy i modlimy się za Was.

  Zachęcamy także wszystkich do włączenia się w akcję. Możecie nas oznaczać, dopisać do Waszych zdjęć hasztag #staramsiędlaCiebie albo wysyłać zdjęcia bezpośrednio na wydarzenie (link poniżej). Pokażcie jak kreatywnie spędzacie czas, jak zostajecie w domu, aby ułatwić pracę innym.

  Więcej informacji możecie znaleźć w wydarzeniu:

  https://www.facebook.com/events/247102529817660/?event_time_id=247102533150993

  Lub pod hasztagiem: #staramsiędlaCiebie

  Udostępnij