• Portal Kaznodziejski
  Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  150-lecie ogłoszenia św. Alfonsa Liguori doktorem Kościoła
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Odnowiona strona Centrum Duszpasterstwa Powołań Redemptorystów – barka.redemptor.pl

  Zapraszamy do odwiedzania odnowionej strony internetowej Centrum Duszpasterstwa Powołań Redemptorystów – barka.redemptor.pl. Na stronie przystępne i ważne informacje o Zgromadzeniu Redemptorystów, rozpoznawaniu powołania. planowanych rekolekcjach i spotkaniach oraz relacje z tego, co już się odbyło.

  W działach aktualności, powołania, misja, działamy, media, Q&A odwiedzający stronę znajdzie najpotrzebniejsze informcje o tym kim są i co robią redemptoryści, a także jak redemptorystą zostać i do kogo się zgłosić. Strona internetowa oraz profil na FB Duszpasterstwo Powołań Redemptorystów jest także narzędziem do budowania wspólnoty zainteresowanych naszym misyjnym  zgromadzeniem zakonnym oraz przyjeżdżających na rekolekcje. Zapraszmy do zalajkowania tego profilu!

  Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela daje możliwość wybrania dwojakiej drogi realizacji powołania: jako brat zakonny i jako kapłan.

  Jak zacząć? Należy zgłosić się do ojca duszpasterza powołań, czy to telefonicznie, czy e-mailowo i poinformować o chęci wstąpienia do Redemptorystów. Ojciec spotyka się z kandydatem w celu poznania jego motywacji, wyjaśnienia jakie dokumenty należy przygotować, kiedy i dokąd przyjechać.

  KONTAKT: o. Szczepan Hebda CSsR, tel. +48 606 653 128, szczepancssr@gmail.com

  Duszpasterstwo powołań kandydatów na ojców lub braci zakonnych

  Wyższe Seminarium Duchowne Redemptorystów

  Strona Duszpasterstwa Powołań Redemptorystów

  o. Szczepan Hebda CSsR, Centrum Duszpasterstwa Powołań Redemptorystów w Tuchowie

   

  Udostępnij