• Portal Kaznodziejski
  Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Charyzmat i duchowość
  Pomoc Ukrainie
 • Menu

  Lubaszowa: rekolekcje ze św. Gerardem Majellą

  Redemptoryści wraz ze świeckimi współpracownikami serdecznie zapraszają na rekolekcje ze św. Gerardem Majellą pod hasłem: „Mnie się udało… tobie też się uda”. Odbędą się one w dniach 20-23 czerwca 2019 r. w domu rekolekcyjnym „Góra Tabor” w Lubaszowej koło Tuchowa w Małopolsce.

  Na te rekolekcje zapraszamy zwłaszcza animatorów i członków grup formacyjno-ewangelizacyjnych działających przy parafiach i dziełach ewangelizacyjnych. Są one otwarte również dla innych zainteresowanych tą tematyką.

  W Roku św. Gerarda Majelli pragniemy wspólnie zainspirować się postacią i duchowością naszego świętego brata zakonnego, który jest czczony jako patron matek oczekujących narodzin dziecka i orędownik małżeństw proszących o dar potomstwa oraz patron dobrej spowiedzi.

  Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą duchową św. Gerarda, to przyjedź na te rekolekcje.

  Prowadzący: Wspólnota Redemptor z Krakowa z o. Pawłem Drobotem CSsR i Wspólnota Chrystusa Przemienionego z Lubaszowej z o. Sylwestrem Cabałą CSsR.

  Miejsce: dom rekolekcyjny „Góra Tabor” w Lubaszowej koło Tuchowa

  Zgłoszenia na te rekolekcje do 16 czerwca br. drogą elektroniczną pisząc na adres: goratabor@redemptor.pl lub telefonicznie: 798 045 456.

  Więcej informacji na stronie: www.cadr.redemptor.pl/lubaszowa

  red.

  Plakat rekolekcyjny (do pobrania w dużej rozdzielczości)

  Udostępnij