• Śpiewnik Redemptorystów
  Rok Świętego Gerarda Majelli
  Portal Kaznodziejski
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Rodzina Odkupiciela: Droga Kościoła

  Ukazał się 82 numer Rodziny Odkupiciela, biuletynu Wyższego Seminarium Duchowngeo Redemptorystów w Tuchowie. Rozpoczyna on serię trzech numerów, w których postaramy się ukazać piękno Kościoła.

  Tym razem będziemy mogli przeczytać jak autorzy naszych artykułów odnaleźli swoją drogę we wspólnocie Kościoła. Poza wyczekiwaną przez wszystkich relacją z naszego życia w sekcji „Wydarzyło się”, będzie można dowiedzieć się między innymi, jak swoją drogą przy Panu podążają redemptoryści i redemptorystki, jak w piękny sposób może przeżywać swoją wiarę chrześcijańska rodzina oraz w jaki sposób wspólnie tworzymy duchowy gmach Kościoła.

  Nowością jest dział „Młodzi młodym”, w którym nasi młodzi przyjaciele dadzą świadectwa swojej relacji z Bogiem. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru!

  Czasopismo zostało wydrukowane przez: Poligrafię Redemptorystów w Tuchowie

  Biuletyn można otrzymać we wszystkich parafiach redemptorystów w Polsce oraz przesyłając dowolną ofiarę na adres: Redakcja Rodziny Odkupiciela, ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów; email: rektorwsd@redemptor.pl, tel. +48 14 632 7200

  Poprzednie numery pisma są dostępne online na stronie internetowej naszego seminarium.

  Redakcja Rodziny Odkupiciela

  Udostępnij