• Portal Kaznodziejski
  Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  150-lecie ogłoszenia św. Alfonsa Liguori doktorem Kościoła
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Rekolekcje redemptorystów w nadmorskich Rowach

  W dniach 18-22 października 2021 r. odbyła się kolejna seria rekolekcji dla redemptorystów. Dla zgromadzonych w domy rekolekcyjnym Scala w nadmorskich Rowach  ojców i kilku kapłanów wygłosił je o. Mariusz Chyrowski CSsR. Polecajmy trwające i następne serie rekolekcyjne w naszej modlitwie!

  O. Mariusz oparł swe rozważania na fragmentach biblijnych, w których ukazany jest św. Józef, a w programie dnia przeplatały się konferencje – medytacje i dłuższe chwile adoracji Najśw. Sakramentu w ciszy.

  Celem Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów jest promowanie naszej duchowości, a także pomoc w wypracowaniu nowych form prowadzenia działalności apostolskiej oraz ewangelizacji. CADR swoją uwagę koncentruje na angażowaniu się w dziedzinie misji i rekolekcji parafialnych, rekolekcji dla małych grup, na posłudze w duszpasterstwie parafialnym. Służy także pomocą w formacji duchownych i świeckich.

  Domy rekolekcyjno-wypoczynkowe Scala w Bukowinie Tatrzańskiej i nadmorskich Rowach dają możliwość wypoczynku i odnowy ciała oraz ducha w pięknym otoczeniu w połączeniu z miłą obsługą i wysoką jakością usług: scala.net.pl

  red.

  Udostępnij