Rekolekcje na diecie
W dniach od 13-21 maja br. w ośrodku wypoczynkowo-szkoleniowym „SCALA” w Rowach odbyła się kolejna tura rekolekcji połączonych z kuracją zdrowotną (dieta owocowo-warzywna i dieta wzmacniająca). Kaznodzieją rekolekcyjnym był o. Grzegorz Jaroszewski, wykładowca w WSD Redemptorystów i misjonarz z Tuchowa. Tematyka rekolekcyjnych spotkań związana była z bardzo ważnym aspektem formacji ludzkiej, jakim są relacje międzyosobowe. Oto tematy konferencji: Relacje międzyludzkie jako proces stawania się w pełni osobą, Zasady komunikowania się na poziomie podstawowym, Chleb powszedni dialogu, Być wychowawcą samego siebie, Jak kształtuje się nieświadome motywacje, Moja formacja, Integracja.
Na rekolekcje przybyło wielu uczestników z różnych stron Polski i z zagranicy. Czas spędzony nad polskim morzem był kolejną szansą, aby odnawiał się duch, a ciało nabierało oczekiwanej mocy. Słowa wypowiadane przez uczestników potwierdzają, że czas spędzony w naszym domu rekolekcyjnym przyniósł dobre owoce w życiu naszych gości, zarówno w wymiarze duchowym jak i cielesnym. Jesteśmy za to wdzięczni Bogu i wszystkim współpracownikom SCALA.
ZAPRASZAMY NA KOLEJNE TURNUSY:
17.09.-25.09.2011 – „Zasiać w sobie ziarno prawdziwego życia..”
27.09.-5.10.2011- „Nie wszystko można w życiu zdobyć. Trzeba raczej wybierać”
19.11.-27.11.2011 – „Jak przekonać ludzkość, aby zechciała przeżyć?..”.
O. Piotr Podraza CSsR




























