• Śpiewnik Redemptorystów
  Rok Świętego Gerarda Majelli
  Portal Kaznodziejski
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Redemptorystowski Mundial

  W czasie Mundialu w Rosji w Szczecinku odbył się nasz Międzynarodowy „Mały Mundial” o Puchar Prowincjała Prowincji Warszawskiej Redemptorystów. Było niemniej pasjonująco i nie obyło się bez niespodzianek.

  Turniej ministrantów w piłce nożnej, jak co roku, pod patronatem Centrum Duszpasterstwa Powołań i jednej z naszych parafii – tym razem parafii Ducha Świętego w Szczecinku, miał miejsce w przedostatni weekend czerwca., w dniach 16-17 czerwca 2018 r.W rozgrywkach wzięło udział w sumie 18 drużyn z różnych kategorii wiekowych, w tym jedna drużyna z Białorusi.

  Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Szkoła Podstawowa, grupa młodsza: I miejsce – Szczecinek, II miejsce – Toruń; Szkoła Podstawowa, grupa starsza: I miejsce – Tuchów, II miejsce – Szczecinek, III miejsce – Głogów; Gimnazjum: I miejsce – Tuchów, II miejsce – Głogów, III miejsce – Gliwice; Szkoła ponadgimnazjalna: I miejsce – Warszawa, II miejsce – Elbląg, III miejsce – Szczecinek. Spośród graczy zostali też wybrani najlepsi strzelcy i bramkarze. Wszyscy dostali upominki i nagrody za udział w Turnieju, a pierwsze miejsca zostały nagrodzone pucharami.

  Dziękujemy organizatorom, szczególnie duszpasterzom ze Szczecinka i wszystkim, którzy przyjechali ze swoimi ministrantami, by wziąć udział w Turnieju. Za rok zapraszamy do Tuchowa!

  o. Witold Baran CSsR, o. Artur Pruś CSsR, Centrum Duszpasterstwa Powołań, Tuchów; fot. Tomasz Sieradzki

  WIĘCEJ: Galeria zdjęć, cz. 1

  WIĘCEJ: Galeria zdjeć, cz. 2

   

   

  Udostępnij