• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Ogólnopolski Zjazd Zespołu Misyjnego „Wschód” [ZAPROSZENIE]

  „Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii!” (1 Kor 9, 16b) – Słowa św. Pawła Apostoła przypominają nam o zaproszeniu Chrystusa do realizowania powołania chrześcijańskiego, jakim zostaliśmy przez Niego obdarzeni na chrzcie świętym. Wiąże się ono przede wszystkim z dawaniem świadectwa w codzienności, ale również z aktywnym dzieleniem się swoim doświadczeniem bycia uczniem Pana Jezusa z innymi, którzy Go jeszcze nie poznali lub nie znają dobrze. Możliwość taką oferuje Zespół Misyjny „Wschód”, którego celem jest ewangelizacja w krajach Europy Wschodniej (byłego ZSRR).

  W dniach od 2 do 5 maja 2019 r. w Lubaszowej (k. Tarnowa) odbędzie się 57. Ogólnopolski Zjazd Formacyjny Zespołu Misyjnego „Wschód”. Jego celem będzie przygotowanie Zespołu do nadchodzących rekolekcji wakacyjnych dla dzieci i młodzieży organizowanych przez tę grupę misyjną.

  Zapraszamy na to spotkanie animatorów oraz wszystkich szukających możliwości dzielenia się swoim powołaniem misyjnym z drugim człowiekiem. Zgłoszenia prosimy kierować na adres email: zespol.wschod@gmail.com lub za pomocą formularza do 28 kwietnia 2019. Więcej na http://zmwschod.redemptor.pl.

  Udostępnij