• Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  For World – nowy projekt redemptorystowski

   

  7 stycznia 2020 r. startuje nowy projekt redemptorystowski FOR WORLD pod hasłem: „Poznaj, zrozum, przyjmij i żyj!”. Zatrzymaj się. Posłuchaj. Popatrz. Przeczytaj. Duch Święty zaprasza Cię do podjęcia pewnego stylu życia. Wejdź w świat duchowości redemptorystowskiej! W każdy wtorek 2020 roku czekać będą na Ciebie materiały do obejrzenia, wysłuchania lub przeczytania (w zależności od tego co wolisz) prezentowane w 4 działach: DUCH, ŚWIADEK, UCZEŃ oraz KORZENIE.

  Ta inicjatywa jest dla każdego, więc również dla Ciebie!

  W dziale DUCH odnajdziesz podstawy – to co stanowi kręgosłup życia z Bogiem i to, co z tego wynika – drogowskazy do kroczenia ścieżką, która jest dla Ciebie przygotowana, abyś był znakiem Jego obecności w świecie.

  ŚWIADEK to osoba, która pozwoliła się porwać temu subtelnemu nawoływaniu do realizacji Bożych planów w codzienności. Znajdziesz w nim oparcie, zobaczysz, jak pokonywał przeciwności i jakie są owoce takiego życia.

  UCZEŃ to ten, który jest najbliżej Twojej sytuacji… W tym dziale znajdziesz świadectwa osób, które właśnie teraz starają się swoim życiem pokazywać światu Boga. Ufam, że to zadanie będziesz realizował w przyszłości. Oczywiście, pozostaje tylko pytanie: w jaki sposób?

  Dział KORZENIE skupi się wokół wydarzeń, które przez pokolenia były odpowiedzią na to zaproszenie Ducha Świętego. Pokaże, w jaki sposób wyklarowała się nasza tożsamość.

  To inicjatywa dla każdego, a więc i dla Ciebie!

  Więcej o tym projekcie dowiesz się tutaj: wsd.redemptor.pl/poznaj-zrozum-przyjmij-i-zyj

  Startujemy 7 stycznia!

  Aby być na bieżąco:

  Sprawdzaj stronę: www.forworld.redemptor.pl

  Polub nasz fanpage na Fb: facebook.com/ForWorldcssr

  Subskrybuj kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UC4kXfSYLPStTBxiy0mdu1Cw/

  Kontakt: forworldcssr@gmail.com, kom. 533 493 970, Wysoka 1, 33-170 Tuchów

   

  Dominik Strychacz CSsR

   

  Udostępnij