• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Nowa strona internetowa Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów

  W ostatnich dniach została uruchomiona nowa strona internetowa Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów (CADR). Posiada ona nową szatę graficzną i zmieniony układ treści. Nowością na stronie jest forum dyskusyjne na tematy związane z wiarą i życiem duchowym oraz internetowy formularz zgłoszeń na rekolekcje. Na tej stronie można też zgłaszać intencje modlitewne. Polecane są one w czasie modlitwy wspólnoty „Góra Tabor”, braci z nowicjatu redemptorystów w Lubaszowej oraz sióstr redemptorystek ze wspólnoty w Bielsku-Białej. Oto adres nowej strony CADR: www.cadr.iaw.pl
  Celem CADR jest promowanie duchowości redemptorystowskiej i podejmowanie inicjatyw ewangelizacyjnych zgodnie z charyzmatem redemptorystów. CADR swoją uwagę koncentruje zarówno na angażowaniu się w dziedzinie misji i rekolekcji parafialnych, rekolekcji, warsztatów i kursów ewangelizacyjnych dla małych grup, jak również na pomocy grupom duszpasterskim i osobom posługującym w duszpasterstwie parafialnym. W ramach troski o formację ciągłą i odnową duchową CADR służy także pomocą w formacji osób duchownych, zakonnych i świeckich, zwłaszcza laikatu redemptorystowskiego. Siedzibą CADR jest dom rekolekcyjny im. błog. Kaspra Stanggassingera w Lubaszowej koło Tuchowa.
  Zapraszamy do odwiedzania odnowionej strony internetowej CADR, jak również do korzystania z proponowanych rekolekcji, kursów duchowości, warsztatów i spotkań formacyjnych dla osób świeckich, zakonnych i duchownych.

  o. Sylwester Cabała CSsR

  Udostępnij