• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Nagroda Orły Poligrafii dla tuchowskiej drukarni

  Tuchowska Poligrafia Redemptorystów została wyróżniona nagrodą „Orły Poligrafii” i znalazła się w swojej branży na pierwszym miejscu w powiecie tarnowskim. Gratulujemy i zapraszamy do druku publikacji w Tuchowie!

  Klasyfikacja nastąpiła po porównaniu opinii w internecie – firma otrzymała ocenę 9.4 na podstawie 26 ocen i  zajęła 1 miejsce w lokalizacji powiat tarnowski. Wyróżnienie jest efektem ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegli zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat drukarni.

  Poligrafia Redemptorystów w Tuchowie przez długoletnią działalność wpisała się na dobre w środowisku tuchowskim i okolicznych miejscowościach, w kilku przypadkach również w paru miejscowościach na terenu Polski. Jej marka jest rozpoznawalna wśród instytucji kościelnych, małych przedsiębiorców czy lokalnych samorządów. Drukarnia ma bardzo dobrą opinię, czego dowodem są bardzo dobre opinie chociażby w Google Maps. Klienci cenią nas za miłą i profesjonalną obsługę oraz terminową realizację zamówionych produktów.

  Poligrafia Redemptorystów specjalizuje się głównie w produkcji akcydensów oraz książek i czasopism nisko- i średnionakładowych. Drukuje książki w oprawie miękkiej lub twardej, foldery, katalogi, ulotki reklamowe, plakaty, teczki firmowe, kalendarze jedno- i wieloplanszowe oprawione w listwę lub w spiralę, druki samokopiujące, etykiety samoprzylepne. Wykonuje oprawę zeszytową i bezszwową, którą uszlachetniamy lakierem UV lub folią. Słowem: jest mało rzeczy publicystycznych, których nie wykonujemy. Zakład produkcyjny stanowią działy: – przygotowalnia Prepress (graficy) z naświetlarnią CTP,  – drukarnia,  – introligatornia. Drukarnia zatrudnia kilkunastu pracowników.

  Strona internetowa: poligrafia.redemptorysci.eu

  Kontakt: ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów, tel. +48 14 652 55 73, email: poligrafia.tuchow@wp.pl

  o. Bogdan Nieć CSsR, Dyrektor Poligrafii Redemptorystów w Tuchowie k. Tarnowa

  Udostępnij