• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
    Portal Kaznodziejski
    Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
    Charyzmat i duchowość
  • Menu

    Jubileusze życia zakonnego i kapłaństwa polskich redemptorystów w 2020 r.

    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    W Roku Pańskim 2020 wielu naszych Współbraci obchodzi jubileusze życia zakonnego i kapłańskiego. Wspominanie tych ważnych rocznic będzie dla nas wszystkich okazją, aby wraz z Jubilatami ucieszyć się otrzymanym od Boga powołaniem i dziękować za owocną posługę. Składamy im serdeczne życzenia mocnej wiary w Chrystusa Odkupiciela, zdrowia i potrzebnych sił, a życzeniom towarzyszy nasza modlitwa.

    60-lecie ślubów zakonnych:

    O. Tadeusz Mazurkiewicz – 25.03.1960 (Wiceprowincja Bahia)

    50-lecie ślubów zakonnych:

    O. Wojciech Bołoz – 24.12.1970

    O. Rajmund Dorawa – 15.08.1970 (Prowincja Edmonton-Toronto)

    O. Benedykt Mądrzejewski – 15.08.1970

    25-lecie ślubów zakonnych:

    O. Paweł Jurkowski – 15.08.1995

    O. Witold Radowski – 15.08.1995

    O. Sławomir Romanowski – 15.08.1995

    O. Stanisław Słaby – 15.08.1995

    O. Arkadiusz Sojka – 15.08.1995

    60-lecie święceń kapłańskich:

    O. Karol Barnaś – 26.06.1960

    O. Tomasz Bulc – 26.06.1960 (Wiceprowincja Bahia)

    O. Ludwik Kaźmierczak – 26.06.1960 (Wiceprowincja  Resistencia)

    O. Jan Słowik – 26.06.1960

    50-lecie święceń kapłańskich:

    O. Stanisław Bafia – 21.06.1970

    O. Józef Gęza – 21.06.1970

    O. Tadeusz Majszyk – 21.06.1970

    O. Ignacy Proszek – 21.06.1970

    O. Jan Rzepiela sen. – 21.06.1970

    25-lecie święceń kapłańskich:

    O. Wiesław Bajor – 28.05.1995

    O. Andrzej Bałuk – 28.05.1995

    O. Jacek Białas – 14.12.1995 (Wiceprowincja Resistencia)

    O. Zbigniew Bruzi – 28.05.1995

    O. Andrzej Ćwik – 10.12.1995

    O. Tomasz Jońca – 28.05.1995

    O. Henryk Kaczocha – 14.12.1995 (Wiceprowincja Resistencia)

    O. Paweł Pakuła – 14.12.1995

    O. Sławomir Podlach – 28.05.1995

    O. Andrzej Skoczeń – 10.12.1995

    O. Jarosław Stępień – 14.12.1995 (Wiceprowincja Resistencia)

    O. Krzysztof Strzelczyk – 28.05.1995

    O. Tomasz Waściński – 28.05.1995

    Udostępnij