• Śpiewnik Redemptorystów
  Rok Świętego Gerarda Majelli
  Portal Kaznodziejski
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Ferie z redemptorystami 2019 – podsumowanie

  Przełom stycznia i lutego to czas ferii zimowych w szkołach. Z tej okazji, jak co roku, Centrum Duszpasterstwa Powołań zorganizowało „FERIE Z REDEMPTORYSTAMI”.

  W różnych terminach, dopasowanych dla wszystkich województw odbyły się trzy serie rekolekcji powołaniowych, w których uczestniczyło łącznie 66 chłopaków z Polski i Białorusi. Dwie serie miały miejsce w Lubaszowej, jedna w Bardzie. Poprowadzili je dla nas ojcowie: Przemysław Ilski CSsR – misjonarz z Lublina, Tymoteusz Macioszek CSsR – duszpasterz młodzieży ze Szczecinka i Valery Maziuk CSsR – misjonarz z Białorusi.

  Jak zawsze, rekolekcje okazały się dla chłopaków wspaniałym doświadczeniem, o czym świadczą wspomnienia uczestników, umieszczone na stronie powołaniowej. Ojcowie prowadzący spotkania dzielili się swoim świadectwem życia i powołania z uczestnikami oraz wskazywali, jak słuchać i odkrywać w życiu Bożą wolę.

  Nie zabrakło czasu dla siebie i na rozmowy z braćmi postulantami w Bardzie, czy nowicjuszami w Lubaszowej, a uczestnicy rekolekcji najlepiej wspominali właśnie te momenty. W wolnym czasie skorzystaliśmy też z uroków Barda czy Lubaszowej, zdobywając pobliskie wzgórza i zwiedzając okolice.

  Dziękujemy Współbraciom, którzy podjęli się prowadzenia tych rekolekcji, gospodarzom miejsc, w których gościliśmy oraz wszystkim, którzy zachęcili i przysłali chłopaków ze swoich duszpasterstw.

  Więcej informacji na temat minionych „FERII Z REDEMPTORYSTAMI” oraz wiosennych i letnich spotkań znajdziecie na naszej stronie powołaniowej. ZAPRASZAMY!

  Duszpasterze Powołań: o. Witold Baran CSsR, o. Artur Pruś CSsR

  WIĘCEJ: 

  I tura rekolekcji: http://www.barka.redemptor.pl/single-post/2019/01/28/I-tura-FERII-Z-REDEMPTORYSTAMI-za-nami

  II tura rekolekcji: http://www.barka.redemptor.pl/single-post/2019/02/12/I-było-Bardzo-miło-

  III tura rekolekcji: http://www.barka.redemptor.pl/single-post/2019/02/19/Ferie-ju%C5%BC-za-nami

  Aktualności na stronie powołaniowej: http://www.barka.redemptor.pl/blog

  Udostępnij