• Portal Kaznodziejski
  Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  150-lecie ogłoszenia św. Alfonsa Liguori doktorem Kościoła
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Bon turystyczny można realizować także w domach Scala w Rowach i Bukowinie Tatrzańskiej

  W programie Polskiego Bonu Turystycznego uczestniczą także domy rekolekcyjno-wypoczynkowe Scala w Bukowinie Tatrzańskiej i nadmorskich Rowach, które świadczą usługi hotelarskie. Zapraszamy!

  – Ustawa o Polskim Bonie Turystycznym nie ogranicza w żaden sposób obiektów jak domy rekolekcyjne czy inne usługi hotelarskie prowadzone przez zakony męskie albo żeńskie czy parafie, aby mogły one zarejestrować się w bazie Polskiej Organizacji Turystycznej – mówi KAI Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister rozwoju.

  Bon jest ważny do końca marca 2022 roku. Jak się zarejestrować? Na portalu Płatności Elektroniczne ZUS należy kliknąć na specjalną zakładkę. Na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej dostępna jest natomiast wyszukiwarka podmiotów, które zostały zarejestrowane i u których można płacić bonem. Każda płatność będzie potwierdzona jednorazowym kodem autoryzacyjnym wysłanym SMS-em.

  Domy Scala w gorach i nad morzem dają możliwość wypoczynku i odnowy ciała oraz ducha w pięknym otoczeniu w połączeniu z miłą obsługą i wysoką jakością usług: scala.net.pl.

  Redemptoryści chcą, by Goście w ośrodkach wypoczynkowo-rekolekcyjnych Scala w Polsce czuli się jak w domu. Scala to miejscowość we Włoszech, gdzie powstało Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela – Redemptoryści.

  Scala to dom rodzinny Redemptorystów – korzenie i powody naszego pójścia na cały świat. Tam zawsze chętnie powracamy, by doświadczyć wspólnoty i odnowić nasze siły. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych domów – nad morzem w Rowach oraz w górach w Bukowinie Tatrzańskiej!

  WIĘCEJ: Galeria zdjęć domu Scala w Bukowinie

  WIĘCEJ: Galeria zdjęć domu Scala w Rowach

  Zapraszamy także do pozostałych domów rekolekcyjnych Redemptorystów w Polsce: w Lubaszowej, Kościelisku, Ryniasie, Łomnicy-Zdroju i Krakowie!

  red./https://m.niedziela.pl/artykul/56425//Bon-turystyczny-mozna-zrealizowac-takze-w

   

   

  Udostępnij