• Portal Kaznodziejski
  Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Charyzmat i duchowość
  Pomoc Ukrainie
 • Menu

  „Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój…” – nowy numer Rodziny Odkupiciela

  Z radością informujemy, że ukazał się nowy numer biuletynu WSD Redmptorystów w Tuchowie „Rodzina Odkupiciela”, zatytułowany „Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój…”.

  W czasopiśmie pochylamy się nad obecną sytuacją wojny na Ukrainie, która w różny sposób nas dotyka. Przeprowadziliśmy wywiad z o. Kazimierzem Piotrowskim CSsR, który koordynuje pomoc udzielaną ukraińskim uchodźcom przy parafii redemptorystów w Tuchowie. Zamieściliśmy także artykuł-relację z naszej posługi w ramach wolontariatu na granicy w pierwszych tygodniach wojny.

  Przybliżamy ponadto dzieje sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej i cudownego Jej obrazu. Opisujemy także historię Rodziny Ulmów, Sług Bożych i „Sprawiedliwych wśród Narodów Świata”.

  W naszym biuletynie umieściliśmy również bogatą kronikę i wiele zdjęć z ostatnich wydarzeń wszystkich wspólnot formacyjnych.

  Osoby pragnące prenumerować nasze czasopismo prosimy o kontakt z redakcją pod numerem telefonu 14 632 72 00 lub mailowo rodzina.odkupiciela@gmail.com lub drogą pisemną pod adresem: Redakcja Rodziny Odkupiciela ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów.

  16 października 2022 r. w sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej zostanie odprawiona Eucharystia w intencji P.T. Czytelników i Dobrodziejów biuletynu seminaryjnego „Rodzina Odkupiciela”.

  Zapraszamy również do odwiedzenia naszej seminaryjnej strony https://wsd.redemptor.pl/rodzina-odkupiciela/, gdzie również dodawane są archiwalne numery naszego Biuletynu.

  Redakcja biuletynu „Rodzina Odkupiciela”

  Udostępnij