• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Tuchów: weekend powołaniowy w postulacie

  Po spotkaniu z członkami Różańcowego Dzieła Wspierania Powołań Redemptorystowskich, czas na kolejne spotkanie dla młodzieży. Tym razem do Tuchowa na „Dni Otwarte Postulatu”, 17-19 maja 2024 r. przyjechało kilkunastu chłopaków, by nieco przyglądnąć się naszemu życiu i spędzić weekend w klasztorze.

  To był dobry czas, pogoda dopisała, więc w wolnej chwili rozegraliśmy mecz piłki nożnej. Konferencje wygłosił dla nas o. Aleksander Ćwik CSsR, moderator redemptorystowskiej oazy i duszpasterz w Tuchowie. Przed południem swoją „wiedzą” podzielili się z nami bracia postulanci, którzy przygotowali dla nas 20 minutowe wykłady z: historii Zgromadzenia Redemptorystów, Biblii oraz liturgiki. Był również quiz, na podsumowanie wiedzy po wykładzie z historii Zgromadzenia.

  Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego weekendu, współbraciom z Tuchowa za życzliwe przyjęcie i o. Aleksandrowi Ćwikowi za poprowadzenie nas przez te dni oraz wszystkim uczestnikom.

  Już dziś zapraszamy na Wakacje z Redemptorystami 2024. Więcej przeczytacie na naszej stronie Duszpasterstwa Młodzieży i Powołań Redemptorystów.

  o. Artur Prus CSsR, Centrum Duszpasterstwa Młodzieży i Powołań Redemptorystów w Tuchowie

  Udostępnij