• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Triduum Paschalne w Radiu Maryja i TV Trwam

  Przed nami Triduum Paschalne poprzedzające Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Jak co roku Radio Maryj i TV Trwam będą transmitować wspólną modlitwę, do udziału w której serdecznie Państwa zapraszamy.

  WIĘCEJ: Modlitwa w Radiu Maryja i w TV Trwam

  Wielki Czwartek o godz. 10.00 na antenie Radia Maryja transmitować będziemy Mszę św. krzyżma z katedry świętych Janów w Toruniu. Mszy Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 będzie przewodniczył w Bazylice św. Piotra w Watykanie papież Franciszek. Transmisja na antenie Radia Maryja i TV Trwam.

  Wielki Piątek o godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej w Radiu Maryja z sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Natomiast w TV Trwam liturgia wielkopiątkowa z Bazyliki św. Piotra w Watykanie. O godz. 21.00 wspólnie z TV Trwam transmitować będziemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej z cmentarza Bazyliki św. Piotra.

  Wielką Sobotę Mszę Wigilii Paschalnej transmitować będziemy na obu antenach, również z Watykanu, od godz. 21.00.

  Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 6.00 na antenie Radia Maryja transmisja Mszy św. rezurekcyjnej z sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Zaś Mszę św. z błogosławieństwem Urbi et Orbi z Watykanu transmitować będziemy od godz. 11.00 na obu antenach.

  Zachęcamy do przeżywania tych świętych dni z Radiem Maryja i TV Trwam.

  Radio Maryja – radiomaryja.pl/live

  TV Trwam, łącze polskie – tv-trwam.pl/na-zywo

  TV Trwam, łącze z Chicago – https://tvtrwam.fastcast4u.com/player.php

  za: radiomaryja.pl

  Udostępnij