• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  „Szlachetne Zdrowie” – nowy numer już w sprzedaży

  „Szlachetne Zdrowie” – to mięsięcznik o charakterze poradnikowym i lifestyle’owym wydawany od marca 2019 r. przez „Nasz Dziennik”. Zapraszamy do zapoznania się z nowym, lipcowym numerem i prenumeraty tych wydawnictw!

  W dzisiejszym świecie dostęp do informacji, również zdrowotnych, jest dużo ła­twiejszy niż kiedyś, ale znacznie trudniejsze jest dotarcie do tych sprawdzonych i właściwych. Dlatego miesięcznik „Szlachetne Zdrowie” powstał z myślą o tych Czytelnikach, którzy chcą mieć stały dostęp do takich wiadomości.

  W niezwykle ciekawych artykułach, wywiadach, historiach, prezentowane są tylko te prawdziwe i naprawdę służące naszemu zdrowiu duchowemu i fizycznemu.  Cały zespół miesięcznika zdrowotnego dokłada wszelkich starań, aby tak się stało.

  Zaawartość miesięcznika to liczne artykuły i porady zdrowotne uznanych eskpertów, nie brakuje łatwych i zdrowych przepisów na smaczne potrawy. Prezentowane sa ciekawe miejsca Polski, w tym sanktuaria i każdy znajdzie inspiracje dla ciała i ducha. Całości dopełniają wywiady ze znanymi osobami opowiadającymi o ich sposobie na dobre życie.

  WIĘCEJ: Prenumerata Naszego Dziennika

  WIĘCEJ: Prenumerata „Szlachetnego Zdrowia”

   

  Udostępnij