• Portal Kaznodziejski
  Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Charyzmat i duchowość
  Pomoc Ukrainie
 • Menu

  Radio Maryja ponownie w czołówce na Twitterze wśród stacji radiowych

  Profil Radia Maryja na Twitterze był najczęściej wspominanym w lipcu 2018 r. profilem wśród rozgłośni radiowych – wynika z danych firmy SoTrender. Profil toruńskiej rozgłośni okazał się również liderem zestawienia wśród stacji radiowych pod względem aktywności.

  Twitterowy profil Radia Maryja awansował w lipcu z drugiego na pierwsze miejsce w kategorii „wzmianki”. W wymienionym miesiącu toruńska rozgłośnia była wspominana 6 835 razy, co daje przyrost o 47 proc. w porównaniu z poprzednim miesiącem. Na drugim miejscu w kategorii „wzmianki” uplasowało się Radio TOK FM, które było cytowane 5 907 razy. Na trzeciej pozycji w tej kategorii sklasyfikowano Polskie Radio 24, które osiągnęło liczbę 3 501 wzmianek.

  Z badania firmy SoTrender wynika, że profil Radia Maryja na Twitterze okazał się w lipcu liderem również pod względem liczby aktywności. Toruńska rozgłośnia w tej kategorii w porównaniu z poprzednim badaniem zachowała pozycję lidera. Twitterowy profil Radia Maryja osiągnął liczbę 51 453. Na drugim miejscu w tej kategorii uplasowało się Radio TOK FM z liczbą 19 515 aktywności. Trzecią lokatą pod względem aktywności w marcu może pochwalić się Polskie Radio 24 (17 351 polubień, retweetów i odpowiedzi).

  Badanie firmy SoTrender za marzec uwzględniło również liczbę obserwujących twitterowe profile stacji radiowych. W tym zestawieniu Radio Maryja zajęło siódmą lokatę. Profil toruńskiej rozgłośni obserwowało 26 964 osób. Największą liczbę followersów” miało Radio TOK FM (309 469). Na drugim miejscu pod względem liczby obserwujących uplasowało się Radio ESKA (72 742), a na trzecim – Trójka Polskie Radio (48 801 „followersów).  

  Za: RIRM; tam również najbardziej angażujące tweety RM z lipca 2018 r.

  Udostępnij