• Portal Kaznodziejski
  Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  150-lecie ogłoszenia św. Alfonsa Liguori doktorem Kościoła
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Ogólnopolskie spotkanie dla redemptorystów i świeckich współpracowników w misji [ZAPROSZENIE]

  Sekretariat Współpracy w Misji Prowincji Warszawskiej Redemptorystów serdecznie zaprasza na „Ogólnopolskie spotkanie dla redemptorystów i świeckich współpracowników w misji” w dniach 25-27 czerwca 2021 w Krakowie (ul. Zamoyskiego 56).

  Rekolekcje przeznaczone są dla redemptorystów i osób świeckich zaangażowanych w stowarzyszenia, ruchy, grupy działające przy parafiach, sanktuariach, domach zakonnych oraz domach rekolekcyjnych prowadzonych przez redemptorystów Prowincji Warszawskiej. Zapraszamy osoby zaangażowane w Szkoły Nowej Ewangelizacji, Ruch Kościoła Domowego, grupy biblijne i modlitewne, kręgi rodzin, przedstawicieli kół różańcowych, liderów duszpasterstw akademickich i postakademickich.

  Zaproszenie kierujemy do redemptorystów oraz świeckich liderów, współpracowników w misji, których celem jest głoszenie Dobrej Nowiny najbardziej ubogim i opuszczonym.

  Naszym zamiarem jest stworzenie przestrzeni do spotkania, modlitwy, dzielenia się doświadczeniem, prezentacji wizji Zgromadzenia Redemptorystów dotyczącej współpracy ze świeckimi. Na spotkaniu zostanie zaprezentowany drugi rok formacji „Razem w misji” oraz formacja dla animatorów.

  Zgłoszenia na rekolekcje przyjmujemy do dnia 14 czerwca 2021.

  Miejsce: Dom Rekolekcyjny Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Kraków, ul. Zamoyskiego 56.

  Data:  25-27 czerwca 2021

  Koszt rekolekcji: 170 zł (zamieszkanie); 60 zł (osoby dochodzące: obiad + kolacja w sobotę, obiad w niedzielę, przerwy kawowe)

  Zapisy przez formularz: https://forms.gle/tGXGj7jggMyKxM8z8

  e-mail: kontakt@razemwmisji.pl

  o. Paweł Drobot CSsR, Sekretariat Współpracy w Misji Prowincji Warszawskiej Redemptorystów

   

  Udostępnij