• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Kard. Krajewski: Dziękuję za możliwość uczestnictwa w życiu religijnym za pośrednictwem Radia Maryja

  Chciałem bardzo podziękować za to, że przez cały czas mojego 11-dniowego pobytu w szpitalu (w tej chwili wróciłem do domu) moje życie religijne było zgodnie z życiem Radia Maryja. Tylko w ten sposób mogłem uczestniczyć w życiu religijnym, mogłem wraz z innymi modlić się, wychwalać Pana Boga i dziękować mu za to, że mogłem teraz wrócić do domu – powiedział ks. kard. Konrad Krajewski, papieski jałmużnik, 1 stycznia 2020 r. na antenie Radia Maryja.

  Ks. kard. Konrad Krajewski z Watykanu dodzwonił się do Radia Maryja włączając się w modlitwę Anioł Pański, po której podziękował rozgłośni za spełnianą przez nią misję. Przekazał także pozdrowienia Rodzinie Radia Maryja.

  – Chciałem bardzo podziękować za to, że przez cały czas mojego 11-dniowego pobytu w szpitalu (w tej chwili wróciłem do domu) moje życie religijne było zgodnie z życiem Radia Maryja. Tylko w ten sposób mogłem uczestniczyć w życiu religijnym, mogłem wraz z innymi modlić się, wychwalać Pana Boga i dziękować mu za to, że mogłem teraz wrócić do domu. Serdecznie za to dziękuję. (…) Wszystkiego, co piękne, w Nowym Roku – życzył duchowny.

  Na koniec rozmowy ks. kard. Konrad Krajewski udzielił słuchaczom błogosławieństwa.

  – Wszystkim, którzy modlą się razem z Radiem Maryja, którzy je stanowią, niech błogosławi Bóg Wszechmogący – powiedział kapłan.

  za: radiomaryja.pl; fot. PAP/EPA

  Udostępnij