• Portal Kaznodziejski
    Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
    Charyzmat i duchowość
    Pomoc Ukrainie
  • Menu

    Jubileusze życia zakonnego i kapłaństwa polskich redemptorystów w 2022 r.

    W Roku Pańskim 2022 wielu naszych Współbraci obchodzi jubileusze życia zakonnego i kapłańskiego. Wspominanie tych ważnych rocznic będzie dla nas wszystkich okazją, aby wraz z Jubilatami ucieszyć się otrzymanym od Boga powołaniem i dziękować za owocną posługę. Składamy im serdeczne życzenia mocnej wiary w Chrystusa Odkupiciela, zdrowia i potrzebnych sił, a życzeniom towarzyszy nasza modlitwa.

    70-lecie ślubów zakonnych:

    O. Stanisław Mróz – 02.08.1952

    O. Bernard Zieliński – 02.08.1952

    60-lecie ślubów zakonnych:

    O. Józef Gęza – 15.08.1962

    O. Eugeniusz Karpiel – 24.09.1962

    O. Tadeusz Majszyk – 24.09.1962

    O. Ignacy Proszek – 24.09.1962

    O. Tadeusz Rydzyk – 24.09.1962

    O. Bolesław Słota – 24.09.1962

    O. Stefan Karpeta – 24.09.1962

    50-lecie ślubów zakonnych:

    O. Antoni Paździorko – 15.08.1972

    O. Władysław Chajm – 08.09.1972

    O. Gabriel Witaszek – 08.10.1972

    25-lecie ślubów zakonnych:

    O. Jarosław Gruźdź – 15.08.1997 (Wiceprowincja Bahia)

    O. Witold Hetnar – 15.08.1997

    Br. Bolesław Kuboń – 15.08.1997

    O. Adam Rąpała – 15.08.1997 (Wiceprowincja Bahia)

    O. Maciej Sadowski – 15.08.1997

    O. Andrzej Łabuda – 26.09.1997

    60-lecie święceń kapłańskich:

    O. Julian Bodnar – 01.07.1962 (Prowincja Wiedeń-Monachium)

    O. Jerzy Kruk – 01.07.1962 (Prowincja Wiedeń-Monachium)

    50-lecie święceń kapłańskich:

    O. Wojciech Bołoz – 01.06.1972

    25-lecie święceń kapłańskich:

    O. Piotr Chyła – 06.04.1997

    O. Rafał Jaworski – 06.04.1997 (Prowincja Rzymska)

    O. Lucjan Małoszek – 06.04.1997 (Prowincja Rzymska)

    O. Wiesław Broda – 25.05.1997

    O. Eugeniusz Fasuga – 25.05.1997

    O. Zenon Gieniec – 25.05.1997

    O. Jan Główczyk – 25.05.1997

    O. Waldemar Gonczaruk – 25.05.1997

    O. Mariusz Jachym – 25.05.1997 (Wiceprowincja Resistencia)

    O. Mirosław Juruś – 25.05.1997 (Wiceprowincja Bahia)

    O. Antoni Karaś – 25.05.1997

    O. Jerzy Krupa – 25.05.1997

    O. Krzysztof Labak – 25.05.1997

    O. Andrzej Legieć – 25.05.1997

    O. Waldemar Łątkowski – 25.05.1997

    O. Andrzej Makowski – 25.05.1997

    O. Ryszard Niziołek – 25.05.1997

    O. Janusz Urban – 25.05.1997

    O. Artur Wilczek – 25.05.1997

    Udostępnij