• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Homo Dei: Jak zadbać o swoją… modlitwę [NOWOŚĆ]

  Wydawnictwo Redemptorystów Homo Dei prezentuje książkę: „Jak zadbać o swoją… modlitwę” autorstwa o. dr. Pawła Drobota CSsR.

  WIĘCEJ: Strona wydawnictwa Homo Dei i sklep internetowy

  Jeżeli masz w ręku tę książkę, to zapewne jesteś osobą poszukującą czegoś więcej w życiu. Modlitwa pozwala nam zagłębić się w te jego obszary, o których wielu ludzi nie ma pojęcia, chociaż podświadomie tęskni do nich.

  Pozwala nam poznać Boga, a tym samym lepiej zrozumieć siebie samych. Pozwala nam odkrywać nasz życiowy cel, który ma swe źródło w Bożym powołaniu, i patrzeć z właściwej perspektywy na wszystkie wydarzenia naszego życia.

  Modlitwa to droga do odnalezienia pokoju wewnętrznego oraz właściwej harmonii w relacji z Bogiem, z innymi i ze sobą samym. Jeśli zadajesz sobie pytanie: „Co mam zrobić, aby lepiej się modlić?”, ta książka pomoże ci znaleźć odpowiedź.

  * * *

  O. Paweł Drobot – redemptorysta, misjonarz, rekolekcjonista, kierownik duchowy. Duszpasterz spotkań dla kobiet „Dzielne Niewiasty” oraz diecezjalny duszpasterz kobiet Archidiecezji Warszawskiej.

  Odpowiedzialny za progam formacji misjonarzy dla osób świeckich „Razem w misji”. Autor książek Jak zadbać o swoją wiarę, Rozeznanie i wybór woli Bożej, Charyzmaty i walka duchowa. Od 2023 roku rektor kościoła św. Benona w Warszawie.

  Udostępnij