• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Ferie z redemptorystami: Bardo, warsztaty w AKSiM i podsumowanie

  Zakończył się czas „Ferii z Redemptorystami” w których wzięło w sumie udział ok. 100 młodych mężczyzn, zastanawiających się nad swoim powołaniem. Zostały zwieńczone rekolekcjami w Bardzie oraz wizytą na warsztatach medialnych Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

  Ostatnie rekolekcje powołaniowe w Bardzie w dniach 13-17 lutego 2023 r. poprowadził o Benedykt Cisoń CSsR, który na co dzień pracuje w TV Trwam i Radiu Maryja. Rekolekcjonista dzielił się z młodymi swoim doświadczeniem, historią swojego życia i powołania. Do młodzieży z Głogowa, Szczecina i Wrocławia przemówił również o. Stanisław Madeja CSsR, znany i ceniony wychowawca młodzieży zakonnej, duszpasterz, wykładowca liturgiki w WSD Redemptorystów w Tuchowie i nie tylko –  opowiedział młodzieży o swojej drodze odkrywania powołania.

  Po zakończonych rekolekcjach w Bardzie o. Szczepan Hebda pojechał do Torunia na warsztaty medialne odbywające się w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej. Przyjechała tam młodzież z całej Polski, by zobaczyć jak od środka funkcjonuje telewizja i radio. Na pewno ktoś z nich podejmie dalsze kształcenie w AKSiM, a być może w WSD Redemptorystów.

  To nie koniec! Już planujemy następne spotkania. Przed nami „weekendy z redemptorystami” i wakacje… obserwujcie nas w mediach. Do zobaczenia!

  o. Szczepan Hebda CSsR, Centrum Duszpasterstwa Powołań Redemptorystów w Tuchowie

  Zgłoszenia: tel. 504 298 710, powolaniacssr@gmail.com

  WIĘCEJ: Nowy film o WSD Redemptorystów w Tuchowie: „Kuźnia redemptorystów”

   

  Udostępnij