• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Ferie z redemptorystami 2024!

  Znamy już terminy i miejsca zimowych spotkań z redemptorystami w 2024! Zapraszamy na „FERIE Z REDEMPTORYSTAMI” do Torunia, Barda, Tuchowa i Łomnicy-Zdrój.

  Jak zawsze terminy są tak dostosowane, by każdy, bez względu na to, do jakiego województwa należy i w jakim terminie będzie miał ferie, mógł do nas przyjechać. Zaplanuj sobie dobrze czas ferii i znajdź te pięć dni, by spędzić je w świetnej atmosferze, wśród rówieśników i przede wszystkim z Panem Bogiem – zadzwoń, napisz i przyjedź do nas!

  Możesz zabrać ze sobą kogoś ze znajomych (w ekipie zawsze raźniej). Podczas tych ferii, jak zawsze u redemptorystów, czeka Cię wiele ciekawostek: spotkania z interesującymi gośćmi (misjonarzami), wyprawy w mniejsze i „większe” góry, zwiedzanie miasta, konferencje i spotkania, podczas których możesz umocnić swoją wiarę, codzienna Eucharystia, dobry film i wiele czasu wolnego dla siebie i kolegów. Serdecznie ZAPRASZAMY!

  Więcej informacji o miejscach, gdzie organizowane są rekolekcje i o tym, u kogo się zapisać, znajdziesz TUTAJ.

  „Ferie z redemptorystami” są w pełni darmowe, potrzeba tylko dojechać do wybranego miejsca. Jeśli ktoś może, to na koniec rekolekcji będzie sposobność, by złożyć za pobyt dowolną ofiarę. Do zobaczenia! ?

  Informacje i zgłoszenia: o. Szczepan Hebda CSsR, powolaniacssr@gmail.com, tel. +48 504 298 710

  Udostępnij