• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  CADR – Lubaszowa

  cadr.redemptor.pl/lubaszowa

  Dom rekolekcyjny „Góra Tabor” w Lubaszowej koło Tuchowa położony jest w paśmie Brzanki na Pogórzu Ciężkowickim. Dom znajduje się pod lasem na wzniesieniu, z którego roztacza się piękny widok na dolinę rzeki Białej i górę św. Marcina.

  W ośrodku prowadzone są rekolekcje i kursy organizowane przez Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów.

  Przyjmujemy również i zapraszamy do naszego domu grupy zorganizowane z duszpasterzem lub opiekunem na własne rekolekcje, kursy czy warsztaty. Zapewniamy także opiekę duszpasterską dla grup, które nie mają własnego kapłana, a poproszą o przeprowadzenie dla nich rekolekcji lub kursu. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt, aby uzgodnić termin w naszym kalendarium. Istnieje też możliwość przyjazdu osób indywidualnych, które chcą przeżyć dni odnowy duchowej.

  W naszym domu możemy przyjąć 50 osób w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami.

  Do dyspozycji gości jest przestronna odnowiona kaplica z nagłośnieniem stacjonarnym, sala konferencyjna z nagłośnieniem przenośnym, trzy salki na spotkania w grupach, jadalnia oraz kawiarenka, gdzie można spędzać przerwy i wolny czas.

  W pobliżu domu jest droga krzyżowa wśród drzew, grota Matki Bożej oraz oczko wodne z nenufarami. Do dyspozycji gości jest parking dla samochodów.

   

  Adres i kontakt:

  Centrum Formacji Duchowej i Edukacji Społecznej

  Lubaszowa 33, 33-172 Siedliska

  kom. +48 798 045 456, e-mail: goratabor@redemptor.pl

  DOJAZD: Redemptoryści Lubaszowa

   

  Udostępnij