• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Dołącz do nas! – rekolekcje dla kandydatów i maturzystów – II tura przyjęć

  „Mocni w wierze, radośni nadzieją, rozpaleni miłością, płonący gorliwością, świadomi własnej słabości, wytrwali w modlitwie, redemptoryści…” – Konstytucje Zgromadzenia Redemptorystów, nr 20. 

  Tacy właśnie jesteśmy, my – redemptoryści, nie idealni, ale znający własne słabości i w ufności poświęcający się Bogu, który wezwał nas, by głosić obfite Odkupienie ludziom ubogim i opuszczonym. Jeśli chcesz dołączyć do naszej misji, to serdecznie Cię zapraszamy do Lubaszowej k. Tuchowa pod Tarnowem  w dniach 14-17  września 2020 r.!

  Odbędzie się także II tura przyjęć kandydatów do naszego zgromadzenia, by razem z wcześniej przyjetymi, końcem września rozpocząć postulat w Bardzie na Dolnym Śląsku.

  To doskonała okazja, by zapytać Boga, co dalej. Jakie jest moje powołanie? Może i Ciebie zaprasza On na drogę życia zakonnego i kapłańskiego…? Nie lękaj się! Miej odwagę odpowiedzieć na Boży głos w swoim sercu, On doda Ci sił i pomoże, byś był Jego świadkiem wśród tych, którzy czekają na Ewangelię.

  Jeśli chcesz uczestniczyć w tych rekolekcjach, koniecznie zgłoś wcześniej swój udział u o. Szczepana bądź o. Tymoteusza, do których kontakt znajdziesz TUTAJ.

  Zapraszamy i czekamy na Ciebie!

  Udostępnij