• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  AKSiM: młodzieżowe letnie warsztaty medialne i muzyczne [ZAPROSZENIE]

  Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zaprasza na młodzieżowe letnie warsztaty medialne i muzyczne „Nowe widnokręgi – Życie to…COŚ WIĘCEJ!” organizowane w dniach od 23 do 27 sierpnia 2023 r.

  Podczas naszych warsztatów gwarantujemy spotkanie z ciekawymi ludźmi, interesujące zajęcia, dobrą rozrywkę oraz czas na modlitwę i refleksję.

  Każdy, kto gra na jakimś instrumencie lub lubi śpiewać może wziąć udział w warsztatach muzycznych prowadzonych przez zespół muzyki sakralnej LUMEN, pozostali mogą korzystać z szerokiej oferty zająć praktycznych z obsługi sprzętu medialnego, autoprezentacji, podstaw dyplomacji, informatyki czy obsługi lotnictwa bezzałogowego.

  Będzie można poznać sposoby przygotowywania materiałów prasowych oraz pracy z zakresu montażu audio czy wideo. Nie zabraknie warsztatów tanecznych czy aktorskich.

  W tym roku pragniemy również przed uczestnikami naszego spotkania odsłonić nieco tajników prawa i medycyny. Warsztaty będą też ubogacone przez zajęcia terenowe prowadzone przez Wojska Obrony Terytorialnej. Weźmiemy też udział w telewizyjnym programie na żywo, spotkamy się ze świadkiem wiary oraz  z mistrzem sportu. Nie zabraknie również momentów wspólnej zabawy i modlitwy oraz skupienia.

  Słowem gwarantujemy Ci dobrze i intensywnie przeżyty czas!

  Nie zwlekaj – zapisz w swoim kalendarzu i telefonie: 23-27 sierpnia – Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – Warsztaty „Nowe widnokręgi – Życie to…COŚ WIĘCEJ!”

  Więcej informacji: mlodzi@radiomaryja.pl

  Zapisy:

  WARSZTATY MUZYCZNE

  WARSZTATY MEDIALNE

  Zapraszamy także na Sylwestra z wartościami! Już dziś zaplanuj te wydarzenia w swoim kalendarzu lub telefonie, nie może cię zabraknąć! Również was drodzy rodzice, opiekunowie i dziadkowie prosimy o pamięć i zaangażowanie. Podsuńcie waszym dzieciom i wnukom pomysł na dobrze spędzony czas. Troska o nastolatków, to troska o naszą wspólną przyszłość.

  za: radiomaryja.pl

  Udostępnij