• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  4 grudnia: 30 lat posługi Radia Maryja – program uroczystości

  Radio Maryja zaczęło swą posługę 8 grudnia 1991 roku – w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny – w grodzie Kopernika. 4 grudnia 2021 r. będziemy dziękować za 30 lat posługi Radia Maryja i ponownie oddamy Matce Najświętszej Jej Radio i inne dzieła. Z kolei 8 grudnia o godz. 18.00 świętować będziemy w Bydgoszczy w kościele Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

  Radio zaczęło posługę Panu Bogu, Kościołowi, Ojczyźnie i narodowi polskiemu poprzez dwie stacje: w Toruniu i Bydgoszczy. Z tych małych stacji, tak jak z ewangelicznego ziarnka gorczycy, Radio Maryja urosło na cały świat. Uroczyście dziękować Panu Bogu będziemy 4 grudnia w Toruniu już od godz. 09.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Arena Toruń przy ul. Bema.

  PROGRAM:

  11.30 – Koncert w wykonaniu o. Azariasza i o. Juliana – ojców bernardynów z Lublina

  12.00 – Medytacja pierwszosobotnia

  12.30 – Różaniec ze słuchaczami

  13.00 – Koncert w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

  15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

  15.30 – Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. abp. Mieczysława Mokrzyckiego – metropolity lwowskiego oraz sekretarza Ojca Świętego Jana Pawła II i Benedykta XVI

  Uroczystości transmitowane będą na antenach Radia Maryja i TV Trwam.

  Strona internetowa Radia Maryja

  Strona internetowa TV Trwam

  Dziękujemy Panu Bogu za każdego od 30 lat – całą apostolską, kochającą Pana Boga i ojczyznę Rodzinę Radia Maryja. Idziemy dalej, mamy jeszcze wiele do zrobienia w Polsce, a może nawet coraz więcej w obliczu światowej rewolucji kulturowej walczącej z Panem Bogiem, z rodziną, która zagraża naszemu zbawieniu.

  Nie jesteśmy sami. Jesteśmy z Matką Najświętszą, dlatego alleluja i do przodu, czyli chwalmy Pana i do przodu, do ewangelizacji!

  o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor Radia Maryja/red.

  Udostępnij