• Portal Kaznodziejski
  Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  150-lecie ogłoszenia św. Alfonsa Liguori doktorem Kościoła
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Modlitwa o beatyfikację o. Bernarda

  Do ukończenia procesu beatyfikacyjnego konieczne jest stwierdzenie przynajmniej jednego cudu dokonanego przez Boga za przyczyną sługi Bożego.

  Modlitwa o uproszenie łask za przyczyną Sługi Bożego O.Bernarda Łubieńskiego oraz o jego beatyfikację

  Boże, który Sługę Twego, Bernarda, obdarzyłeś apostolskim zapałem i mocą ducha w niesieniu krzyża, spraw prosimy, aby ten, który dla prowadzenia ludzi do Królestwa Prawdy i Miłości oddał całe swoje życie, doznawał czci świętych wśród wiernych Twojego Kościoła i był naszym orędownikiem u Ciebie. Udziel nam za jego przyczyną łaski …, której obecnie szczególnie potrzebujemy. Prosimy Cię o to przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

  Podziękowania za łaski otrzymane za wstawiennictwem Sługi Bożego o. Bernarda Łubieńskiego prosimy przesyłać na adres:

  Wicepostulator Beatyfikacji Sługi Bożego o. Bernarda Łubieńskiego

  O. Sławomir Pawłowicz CSsR

  ul. Wysoka 1, 33 – 170 Tuchów

  O potrzebne informacje, obrazki, biuletyn „Apostoł Polski” i inne materiały można zwracać się do Wicepostulatora sprawy beatyfikacji pisząc na powyższy adres lub e-mail: o.bernard@cssr.pl

  Oprócz codziennych próśb, każdego 10-tego dnia miesiąca (o. Bernard zmarł 10 września 1933 r.) w kościołach redemptorystów zanoszona jest szczególna modlitwa o beatyfikację Sługi Bożego. Formularze modlitewne publikowane są przed tym dniem na stronie głównej redemptor.pl. Przykładowo:

  10 maja: dzień modlitw o beatyfikację Sługi Bożego o. Bernada Łubieńskiego

   

  NOWENNA O UPROSZENIE ŁASK ZA PRZYCZYNĄ SŁUGI BOŻEGO O. BERNARDA ŁUBIEŃSKIEGO

  do odmawiania przez 9 kolejnych dni

  Znak krzyża

  Modlitwa o uproszenie łaski

  Boże, który Sługę Twego, Bernarda, obdarzyłeś apostolskim zapałem i mocą ducha w niesieniu krzyża, spraw prosimy, aby ten, który dla prowadzenia ludzi do Królestwa Prawdy i Miłości oddał całe swoje życie, doznawał czci świętych wśród wiernych Twojego Kościoła i był naszym orędownikiem u Ciebie. Udziel nam za jego przyczyną łaski ……, której obecnie szczególnie potrzebujemy. Prosimy Cię o to przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

  Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu

  Sługo Boży, Ojcze Bernardzie, przyczyń się za nami.

  Udostępnij