• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
  Portal Kaznodziejski
  Rok Świętego Klemensa Hofbauera, Jubileusz 200-lecia śmierci
  Charyzmat i duchowość
 • Menu

  Powołaniowy challenge trwa!

  Z powodu koronawirusa niestety nie udało się przeprowadzić zaplanowanych na konie kwietnia Dni Otwartych w naszym Wyższym Seminarium Duchownym Redemptorystów w Tuchowie. Ale nie martwcie się – mamy dla Was coś w zamian. Powołaniowy challenge online!

  Żebyście mogli być w tym czasie bliżej nas i poznać nas, a może i my dowiemy się na ile nas znacie, ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy! Rzucamy Wam wyzwanie – quiz kahoot. Wystarczy, że na swoim komputerze wpiszesz kahoot.it lub ściągniesz na telefon aplikację i wpiszesz kod, któy podajemy na końcu tego posta.

  WIĘCEJ: Reportaż: „Zostać redemptorystą”

  UWAGA! Liczba uczestników jest ograniczona – 100. Więc, kto pierwszy, ten lepszy  są trzy konkursy, jak trzy rundy, różnią się one stopniem trudnosci. Rozwiązujemy wszystie trzy, podpisujac się jako „nick” swoim imieniem i nazwiskiem. Kody są aktywne przez tydzień, w jednej grze można wziąć udział tylko raz. Na koniec tygodnia ogłosimy wyniki naszego konkursu  Jeśli się Wam spodoba, to będą następne konkursy…i…ciekawe nagrody  No to do DZIEŁA!

  CZĘŚĆ I: 02054997

  CZĘŚĆ II: 03071416

  CZĘŚĆ III: 01120360

  POWODZENIA! 

  o. Szczepan Hebda CSsR, Dyrektor Centrum Duszpasterstwa Powołań Redemptorystów

  Kontakt: Centrum Duszpasterstwa Powołań, o. Szczepan Hebda CSsR

  ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów

  e-mail: szczepancssr@gmail.com; tel. +48 606 653 128

  Udostępnij