• Śpiewnik Redemptorystów
  Rok Świętego Gerarda Majelli
  Portal Kaznodziejski
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Wydawnictwo Homo Dei na XXIV Targach Wydawców Katolickich

  W Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie trwają  XXIV Targi Wydawców Katolickich. Bierze w nich udział także Wydawnictwo Redemptorystów Homo Dei. Wydarzenie potrwa do niedzieli 15 kwietnia 2018 r. 

  Tegoroczna odsłona najważniejszego wystawienniczego wydarzenia podmiotów wydawniczych działających w obszarze książki religijnej gromadzi ponad 170 wystawców z całego kraju specjalizujących się w publikacjach o tematyce religijnej. Łącznie podczas czterech targowych dni zaprezentowane zostanie ponad 12 tysięcy publikacji.

  Każda edycja Targów włącza się w realizację aktualne go hasła Roku Duszpasterskiego. Ślady odpowiedzi na tegoroczne hasło – „Duch, który umacnia miłość. Rok I: Odkrywanie Osoby i darów Ducha Świętego” znajdziemy w licznych publikacjach prezentowanych podczas Targów. Podobnie liczną reprezentację na stoiskach oraz podczas spotkań autorskich i targowych debat i dyskusji zyska Jubileusz 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uwzględniony zostanie także Rok Świętego Stanisława Kostki.

  Wydawnictwo Homo Dei istnieje od 31 marca 1993 r. i jest własnością Prowincji Warszawskiej Zgromadzenia Redemptorystów. Specjalizuje się w szeroko rozumianej literaturze religijnej, kierując ją do szerokiego grona odbiorców ze szczególnym uwzględnieniem duchowieństwa. Wydaje także powstały w 1932 r. kwartalnik Homo Dei poświęcony formacji duszpasterzy.

  WIĘCEJ: homodei.pl

  za: ekai.pl

  Udostępnij