• Śpiewnik Redemptorystów
  Rok Świętego Gerarda Majelli
  Portal Kaznodziejski
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę [ZAPROSZENIE]

  19. Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę! – w sobotę, 26 maja 2018 r. W tym roku pielgrzymujemy pod hasłem: JESTEŚMY NAPEŁNIENI DUCHEM ŚWIĘTYM!

  Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej pielgrzymce! Już teraz zaplanujcie czas w taki sposób, by móc się spotkać na Jasnej Górze! Organizujcie się samodzielnie, przybywajcie również jako wspólnoty i grupy parafialne. Poproście o pomoc Waszych duszpasterzy, katechetów, a także rodziców! O mobilizację prosimy również przedstawicieli biur i kół przyjaciół Radia Maryja!

  Pielgrzymkę rozpoczynamy o godzinie 17.00. Na początek koncert zespołu Deus Meus. Następnie świadectwo i koncert Wyrwanych z Niewoli.

  O godzinie 19.30 wraz ze świętymi i błogosławionymi patronami Światowych Dni Młodzieży Panama 2019 wielbić będziemy Maryję. Ta modlitwa przygotuje nas na spotkanie z Chrystusem w Eucharystii, którą przeżywać będziemy pod przewodnictwem i ze słowem Księdza Biskupa Andrzeja Przybylskiego z Częstochowy.

  Podczas liturgii towarzyszyć nam będzie Zespół Muzyki Sakralnej Lumen. Po godz. 21.00 zawierzymy naszą misję głoszenia Ewangelii Maryi, Królowej Polski i naszej Matce.

  Nie może i Ciebie zabraknąć razem z nami na Jasnej Górze! Przyjedź i przyprowadź ze sobą swoich bliskich! Zaproś szczególnie swoją Mamę, by w Dniu Matki właśnie na Jasnej Górze podziękować jej za dar życia i miłości!

  Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mailowy: o.grzegorz.wos@radiomaryja.pl

  Czekamy na Was, 26 maja na Jasnej Górze!

  za: radiomaryja.pl

   

  Udostępnij