• Śpiewnik Redemptorystów
  Rok Świętego Gerarda Majelli
  Portal Kaznodziejski
  Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
 • Menu

  Konkurs wiedzy o redemptorystach!

  Konkurs jest przeznaczony dla młodzieży męskiej z gimnazjów i szkół średnich (wiek od 15 lat). Podstawową lekturą do przygotowania się jest książka „Tyś mój. Wybrani, by głosić Obfite Odkupienie”, zawierająca życiorysy świętych i błogosławionych redemptorystów. (Książkę można nabyć u o. Artura lub o. Witolda – inf. poniżej).

  Konkurs odbędzie się podczas „Weekendu w Bardzie” (1-3 czerwca 2018 r.), w sobotę 2.06.2018. Organizatorem jest Duszpasterstwo Powołań Redemptorystów. Dla wszystkich uczestników przewidziane są cenne nagrody, zaś zdobywcom pierwszych trzech miejsc fundujemy wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodzieży Redemptorystowskiej w Granadzie, które odbędzie się w dniach 22.07-01.08.2018 r.

  Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 15 maja 2018 r. zgłosić się do Duszpasterzy Powołań: o. Witolda Barana CSsR, dzwoniąc pod numer 505 593 233 lub o. Artura Prusia CSsR pod numerem telefonu 511 978 683.

  Przypominamy o tym, by trzymać się terminu zgłoszeń !!! Więcej informacji na stronie Duszpasterstwa Powołań i u duszpasterzy o. Witolda i o. Artura.

  Udostępnij