• Panama 2019, Granada 2018, Redemptorystowskie Dni Młodzieży
  Media, wydawnictwa, drukarnia
  Portal Kaznodziejski
  Matka Boża Nieustającej Pomocy
 • Menu

  To już IV tydzień rekolekcji wielkopostnych!

  Wielki Post to w prawie wszystkich polskich i białoruskich parafiach także czas rekolekcji parafialnych. Część z nich prowadzonych jest przez misjonarzy redemptorystów. Prosimy o modlitwę za te wspólnoty parafialne i prowadzących je ojców.

  Oto rekolecje wielkopostne w IV tygodniu Wielkiego Postu zgłoszone redakcji redemptor.pl:

  IV tydzień Wielkiego Postu

  Prowincja Warszawska Redemptorystów wyraża wierność charymatowi Zgromadzenia oraz swój dynamizm apostolski przed wszystkim przez prowadzenie misji ludowych, a także przez rekolekcje parafialne, zwłaszcza wśród najbardziej opuszczonych, a przede wszystkim ubogich, oraz przez specjalistyczne rekolekcje dla duchowieństwa, osób zakonnych i świeckich, odpowiadając tym samym na palące potrzeby Kościoła.

  W każdym domu redemptorystów w Polsce są misjonarze gotowi prowadzić misje parafialne i rekolekcje różnego typu (parafialne, rodzinne, powołaniowe, intronizacyjne NSPJ, peregrynacyjne obrazu Jezusa Miłosiernego i obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, założenia i odnowy nieustannej Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zamknięte w domach rekolekcyjnych). Rocznie prowadzimy w polskich parafiach ok. 100 misji i prawie tyle samo ich renowacji oraz kilkaset serii rekolekcji.

  Zgłoszenia: bezpośrednio w poszczególnych domach redemptorystów w Polsce

  lub przez Sekretariat Misji i Rekolekcji Prowincji Warszawskiej Redemptorystów

  o. Jan Ćwikowski CSsR, tel. +48 604 152 450, email: cwikowjan@wp.pl

  ul. Karolkowa 49, 01-203 Warszawa

  tel. +48 22 578 42 00, tel./fax: +48 22 578 42 14

  Udostępnij