• Media, wydawnictwa, drukarnia
    Portal Kaznodziejski
    Matka Boża Nieustającej Pomocy
  • Menu

    Jubileusze życia zakonnego i kapłaństwa polskich redemptorystów w 2018 r.

    W Roku Pańskim 2018 wielu naszych Współbraci obchodzi jubileusze życia zakonnego i kapłaństwa. Wspominanie tych ważnych rocznic jest dla nas wszystkich okazją, aby wraz z Jubilatami cieszyć się otrzymanym od Boga powołaniem i dziękować za otrzymane dary. Składamy im serdeczne życzenia mocnej wiary w Chrystusa Odkupiciela, zdrowia i potrzebnych sił, a życzeniom towarzyszy nasza modlitwa.

    70-lecie ślubów zakonnych:

    O. Brudzisz Marian –  2 sierpnia 1948 r.

    O. Janus Zbigniew –  2 sierpnia 1948 r.

    O. Witalis Mieczysław – 2 sierpnia 1948 r.

    50-lecie ślubów zakonnych:

    O. Leszkiewicz Wiesław – 15 sierpnia 1968 r.

    O. Nowak Stanisław – 15 sierpnia 1968 r.

    O. Odroniec Stanisław – 15 sierpnia 1968 r.

    O. Rzepiela Jan – 15 sierpnia 1968 r.

    O. Wróbel Stanisław – 15 sierpnia 1968 r.

    O. Pancerz Stanisław – 11 października 1968 r.

    25-lecie ślubów zakonnych:

    O. Broda Wiesław – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Drobot Paweł – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Fasuga Eugeniusz – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Gieniec Zenon – 15 sierpnia 1993 r. (Regia św. Gerarda)

    O. Główczyk Jan – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Gonczaruk Waldemar – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Jachym Mariusz – 15 sierpnia 1993 r. (Wiceprowincja Resistencia)

    O. Juruś Mirosław – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Karaś Antoni – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Kluk Marek – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Krupa Jerzy – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Labak Krzysztof – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Legieć Andrzej – 15 sierpnia 1993 r.  (Regia św. Gerarda)

    O. Łątkowski Waldemar – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Makowski Andrzej – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Mroczek Paweł – 15 sierpnia 1993 r. (Regia św. Gerarda)

    O. Niziołek Ryszard – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Staniewski Stanisław – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Urban Janusz – 15 sierpnia 1993 r.

    O. Wilczek Artur – 15 sierpnia 1993 r.

    60-lecie święceń kapłańskich:

    O. Drogoś Aleksander – 6 kwietnia 1958 r.

    O. Kozłowski Ludwik – 6 kwietnia 1958 r.

    O. Szczepański Jan – 6 kwietnia 1958 r.

    O. Chudzik Józef – 24 sierpnia 1958 r.

    O. Mróz Stanisław – 24 sierpnia 1958 r.

    O. Smólski Henryk – 24 sierpnia 1958 r. (Wiceprowincja Bahia)

    O. Zieliński Bernard – 24 sierpnia 1958 r.

    O. Zymuła Kazimierz – 24 sierpnia 1958 r. (Wiceprowincja Bahia)

    50-lecie święceń kapłańskich:

    O. Mazurkiewicz Tadeusz – 2 czerwca 1968 r. (Wiceprowincja Bahia)

    25-lecie święceń kapłańskich:

    O. Augustyn Bogusław – 30 maja 1993 r.

    O. Bieliński Krzysztof – 30 maja 1993 r.

    O. Chyrowski Mariusz – 30 maja 1993 r.

    O. Cydzik Jacek – 30 maja 1993 r.

    O. Łoś Andrzej – 30 maja 1993 r.

    O. Mular Tomasz – 30 maja 1993 r.

    O. Pawliszyn Mirosław – 30 maja 1993 r.

    O. Piekielniak Stanisław – 30 maja 1993 r. (Prowincja Boliwijska)

    O. Ruksztełło Grzegorz – 30 maja 1993 r. (Regia św. Gerarda)

    O. Saj Marek – 30 maja 1993 r.

    O. Sok Janusz – 30 maja 1993 r.

    O. Świerczok Piotr – 30 maja 1993 r.

    O. Wiśniewski Piotr – 30 maja 1993 r.

    Udostępnij